Inne / Na luzie

Ciesz się polską telewizją za darmo nawet w najbardziej odległym zakątku świata!

Dla ludzi ciekawych świata nie istnieją dziś prawie żadne ograniczenia, które uniemożliwiałyby rozwijanie pasji podróżowania i poznawania odległych miejsc i kultur. Spełnianie marzeń często jednak niesie za sobą również wyrzeczenia, a jednym z nich z pewnością jest tęsknota za językiem ojczystym. Na szczęście są sposoby, aby temu zaradzić. Jednym z nich jest stały dostęp do telewizji polskiej online, dzięki któremu można oglądać zarówno kanały telewizyjne, filmy i seriale po polsku, jak też słuchać polskiego radia. Wraz z innymi usługami zapewni Ci to PolBox.TV – telewizja internetowa. Dla zainteresowanych jest jeszcze jedna dobra wiadomość, ponieważ teraz możesz przez 3 dni oglądać polską telewizję za darmo!

Darmowa telewizja – testuj przez 3 dni bez żadnych zobowiązań!

Decydując się na okres testowy, wystarczy wypełnić formularz na stronie https://polbox.tv. W niedługim czasie otrzymasz na 3 dni dostęp do wielu zasobów platformy, co pozwoli Ci się dość dokładnie zapoznać ze wszystkim, co ta polska tv przez internet ma do zaoferowania swoim klientom. 120 interaktywnych kanałów telewizyjnych i radiowych nie brzmi dość kusząco, aby przez 3 dni cieszyć się darmową tv po polsku? Być może w takim razie przekonają Cię inne argumenty, których pomysłowym twórcom nigdy nie brakuje, ponieważ decydując się testowanie, otrzymujesz w pakiecie również takie funkcje jak:

  • Archiwum programów telewizyjnych, dające możliwość oglądania programów wyświetlanych nawet 2 tygodnie wstecz!
  • Multiroom – funkcja, która pozwala na oglądanie 3 różnych programów jednocześnie, na 3 różnych urządzeniach. Dzięki temu każdy w rodzinie może oglądać to, co lubi, w tym samym czasie.
  • Kanały dla dorosłych – skorzystasz z nich zapewne, kiedy dzieci pójdą już spać.
  • Kanały HD – zapewniające najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Oglądaj realistyczne programy z polską telewizją online i ciesz się doskonałym efektem dźwiękowym.

Testowanie telewizji za darmo nie jest w żaden sposób zobowiązujące, natomiast jest to oferta jednorazowa, więc nie można z niej skorzystać ponownie. Jeśli oferta darmowej tv PolBox.TV jest wystarczająco interesująca, po okresie testowym można zakupić dowolny pakiet, aby zostać z polską telewizją online na dłużej.

Telewizja online – wymagania sprzętowe

Wbrew pozorom, aby cieszyć się na co dzień telewizją w języku polskim, nie trzeba wcale spełniać jakichś wyjątkowych warunków technicznych. Owszem, można pokusić się o dekoder, jednak nie ma takiej konieczności. Wystarczy bowiem dowolne urządzenie mobilne i stabilny dostęp do internetu. A dla osób, które nie mają dostępu do szybkiego internetu, PolBox.TV stworzyła funkcję EKO, dzięki której nawet przy wolniejszym internecie nie traci się dostępu do ulubionych programów.